כשמחירי הדירות עולים זה הזמן להשקעה בפרויקט בשומרון - nadlanfree

כשמחירי הדירות עולים זה הזמן להשקעה בפרויקט בשומרון

פוטנציאל תשואה נדיר

המשפחות שרכשו יחידה לפני כ-3 שנים נהנו מעליית מחיר של 82.3% המהווה תשואה גבוהה ובלתי רגילה לקטגוריית ההשקעות.
• ומה לגבי המחיר? יחידת קרקע נמכרת כיום ב155K שח

זו הזדמנות שלא תסולא מפז להצטרף עכשיו וליהנות מעליית ערך הקרקע במקום.

טרנד חדש בנדל"ן הארצי:  קרקעות להשקעה מעבר לקו הירוק הפכו לנושא החם בקרב יזמים ומשקיעי נדל"ן בכל רחבי הארץ ויש לכך מספר סיבות משמעותיות. ראשית כל עניין העלות. בעוד ברחבי הארץ מחירי הדיור מאמירים בקצב שיא, הרי שבאזורי יהודה ושומרון ניתן למצוא עסקאות נדל"ן במחירים שפויים וברי השגה. שנית, התהליכים הבירוקרטיים בדרך לבנייה קצרים ופשוטים יותר לעומת אזורים אחרים, לרבות הקלות במיסוי שמספקת המדינה במעוזים אלו.

אחד משטחי הנדל"ן הרותחים באזור זה, נמצא במרחק של רבע שעה נסיעה מכפר סבא, כ15 דקות מצומת מורשה, דרכי הגישה למקום כבר נסללו. צמוד ליישוב קרני שומרון בו מתוכננת לקום שכונת "נווה דורות" – שכונה אשר תהנה מאווירה פסטורלית ונופים קסומים ותתאפיין במרקם החברתי האיכותי בה מוכר היישוב. יש לציין כי מלבד תהליך ההפשרה המקוצר, קיים גם יתרון כלכלי עצום בהשקעה במקום בכך שאין צורך בתשלום היטל השבחה. בתחומי הקו הירוק, מדובר בתשלום של 50% מהרווח. כך שבחישוב פשוט, פרויקט מעבר לקו הירוק רווחי פי 2.

 וכאן הגענו לדובדבן שבקצפת – המחיר. כיום משווקים בקרני שומרון יחידת שטח של 100 מ"ר, בתמורה ל-155 אלף שקל בלבד!

 מכיוון שתהליכי הפשרת קרקעות מעבר לקו הירוק קצרים משמעותית, הצפי הוא כי תוך 4 עד 5 שנים שוויה של הקרקע, יעמוד על כ-500 אלף שקל, במילים פשוטות – צפי לזינוק של 350% ממחיר הרכישה! חשוב להדגיש כי מדובר בקרקע בבעלות פרטית של יהודים, עם רישום בטאבו אריאל. כמו כן, כל יחידת קרקע נרשמת מיידית על שם הרוכש, באמצעות אישור זכויות ורישום משכון (בשונה מפרויקטים של אדמות מנהל).

 לסיכומו של עניין: אם גם אתם תרים אחר השקעת נדל"ן כדאית ורוצים למקסם את פוטנציאל הרווח של ההון העומד לרשותכם, מהרו לנצל את ההזדמנות הנדירה במעוז הנדל"ן הרותח והמדובר ביותר.

להשארת פרטים לחצו כאן

הירשמו לקבל פרטים נוספים:

עוד מידע שיעניין אותך

מניות או נדלן?

השקעות פיננסי קרקעות מניות נדל”ן או מניות? איזה משני אפיקי ההשקעה הנפוצים ביותר הוא המשתלם

קרא עוד »

מאגר השקעות נדלן

מאגר השקעות נדל"ן שוות במיוחד השקעות נדל"ן בארץ השקעות נדל"ן בחו"ל השקעות בקרקעות למציאת ההשקעה

קרא עוד »

מאמרי נדל"ן אחרונים שעלו :

מניות או נדלן?

השקעות פיננסי קרקעות מניות נדל”ן או מניות? איזה משני אפיקי ההשקעה הנפוצים ביותר הוא המשתלם יותר? בחירה מושכלת היא אכן אפשרית, במיוחד כשיש הזדמנויות יוצאות

קרא עוד »

מאגר השקעות נדלן

מאגר השקעות נדל"ן שוות במיוחד השקעות נדל"ן בארץ השקעות נדל"ן בחו"ל השקעות בקרקעות למציאת ההשקעה המשתלמת עבורכם השאירו פרטים מחירי הדיור שנוסקים בכל רחבי הארץ,

קרא עוד »