נדלן במחיר בלתי ייאמן - nadlanfree

בלב הארץ:
הזדמנות לנדל"ן עם
תשואה נדירה תשואה נדירה תשואה נדירה

למידע נוסף והצטרפות לקבוצת המשקיעים:

בזמן שהתלבטת, המשפחות שרכשו יחידה לפני כ-3 שנים נהנו מעליית מחיר של 82.3% המהווה תשואה גבוהה ובלתי רגילה לקטגוריית ההשקעות.

מחירי הדיור שנוסקים בכל רחבי הארץ, הביאו אותנו לתור אחר ההשקעה הכדאית ביותר בעולם הנדל"ן 

השקעת הנדל"ן המדוברת ביותר בשומרון כ15 דקות מצומת מורשה, דרכי הגישה למקום כבר נסללו. זה הזמן לדאוג לעתיד הכלכלי שלך!

השקעה שהיא שליחות

אחוזי תשואה גבוהים

מיקום נגיש במרכז הארץ

בחירת חברת נדל”ן מנוסה

חברת “אפיקים רוזנטלר”, המובילה את פרויקט ההפשרה של “נווה דורות”, הינה חברה בעלת יותר מ – 30 שנים של ניסיון בתחום, והיא מוכרת בזכות פרויקטים רבים ומוצלחים. החברה הובילה תהליכים של הפשרת קרקעות, יזמות נדל”ן ושיווק נכסים, ביישובים אלעד, גבעת זאב, צפת, ביתר עילית ועוד.

תמיכה בירוקרטית

פרויקט “נווה דורות” נהנה מתמיכה מלאה של חברי כנסת ושל הממשלה, ודבר זה מבטיח לנו קידום מהיר של תהליך ההפשרה, תכנון הבנייה והיתרי הבנייה.

האם כדאי לחכות?

. לא כדאי לחכות, אם אתם מגיעים מהאוכלוסיה הדתית לאומית ומחפשים השקעה רווחית שתואמת את הערכים שלכם, אורות בדורות היא ההשקעה עבורכם.

אם גם אתם מחפשים השקעת נדל"ן כדאית ורוצים למקסם את פוטנציאל הרווח של ההון העומד לרשותכם, מהרו לנצל את ההזדמנות הנדירה במעוז הנדל"ן הרותח והמדובר ביותר!

הצטרפו עכשיו לקבוצת המשקיעים:

אדמה רשומה בטאבו

לטובת הרוכשים אישור זכויות ורישום משכון

ליווי משפטי צמוד ושיתוף מלא עם המועצה האזורית

שיטת הרכישה

שיטת רכישת קרקעות חקלאיות והפשרתן לבנייה פעלה היטב בהרבה מקומות ואתרים ברחבי הארץ, ובזכותה רבים ביצעו השקעה כלכלית מניבה. קחו לדוגמא את מגרש יחידות הקרקע בעיר ראשון לציון שבשנת 2002 היה מוערך בכ- 38 מיליון ₪ ולפני שנים בודדות נמכר למשקיעים חדשים בסכום של 105 מיליון ₪ – זינוק רווחי ביותר בתקופת זמן קצרה יחסית.

מסלולי השקעה

לרכוש 1 יחידה (100 מ”ר): 155,000 ₪

1 דונם: 1,500,000 ₪

סיפור הצלחה

דוגמה נוספת התקיימה ביישוב ‘חשמונאים’, שהפך לסיפור הצלחה, כבר לפני 25 שנה השקיעו עשרות אנשים ברכישת אדמות חקלאיות, ובבוא היום זכו להיות בעלים של רחוב שלם. יישובים נוספים שבהם תשואת ההשקעה קפצה לסכומים גבוהים בשנים בודדות נוכל למצוא את: גבעת שמואל, יד בנימין, נחלים ועוד.

גם השכונה ‘אורות בדורות’ תיבנה בשיטה המוצלחת של מכירת קרקעות חקלאיות והפשרתן לבנייה. כמו במקומות האחרים ברחבי הארץ, הזריזים והנבונים יזכו לתפוס את ההזדמנות הנדירה להגיע להשקעה במחיר מוזל, לבצע השקעה כדאית ביותר שתניב בעז”ה תשואה ענקית ותגשים את החלום!

להצטרפות לקבוצת המשקיעים:

מאמרי נדל"ן אחרונים שעלו :

מניות או נדלן?

השקעות פיננסי קרקעות מניות נדל”ן או מניות? איזה משני אפיקי ההשקעה הנפוצים ביותר הוא המשתלם יותר? בחירה מושכלת היא אכן אפשרית, במיוחד כשיש הזדמנויות יוצאות

קרא עוד »

מאגר השקעות נדלן

מאגר השקעות נדל"ן שוות במיוחד השקעות נדל"ן בארץ השקעות נדל"ן בחו"ל השקעות בקרקעות למציאת ההשקעה המשתלמת עבורכם השאירו פרטים מחירי הדיור שנוסקים בכל רחבי הארץ,

קרא עוד »